Telefonní číslo

+420774406300

email

m.cibulkova@seznam.cz

Otevírací doba

pouze po předchozí telefonické objednávce

Můj nový příběh se začal psát ve chvíli, kdy jsem před lety poprvé zkusila jógu a meditaci. Díky praktikování jógy a meditace jsem začala citlivěji vnímat své tělo. Dokonalost lidského těla mě fascinovala natolik, že jsem se přihlásila na masérský kurz v Olomouci a později pokračovala v Ostravě studiem Kraniosakrální terapie.

 

Při masírování využívám různé metody, které jsem se naučila během své praxe od moudrých a vzdělaných učitelů, jež mě na mé cestě inspirují dodnes. Každá terapie má svá omezení a zároveň je i v něčem jedinečná. Soustředit se pouze na místo, které v danou chvíli bolí, přináší jen dočasnou úlevu a neřeší příčinu, proto se již několik let zabývám masáží, v níž kombinuji různé holistické přístupy a věnuji se komplexní práci s tělem, myslí a duší člověka.

Věřím, že lidský dotek je léčivý, naše tělo velmi moudré a to, co jsem se doposud naučila a pochopila, mě přivedlo k obrovské úctě a pokoře k životu jako celku, a toto přináším i do své práce. Nabízím Vám tedy dotek, do nějž vkládám vše, co umím a znám, se záměrem pomoci uvolnit bolavé tělo, duši a zrelaxovat.