Telefonní číslo

+420774406300

email

m.cibulkova@seznam.cz

Otevírací doba

pouze po předchozí telefonické objednávce

 

Jmenuji se Erich Beier letos mi bude 56 let.

V průběhu mého života jsem absolvoval celou řadu různých druhů relaxačních, sportovních, thajských masáží atd.

S Michaelou jsem se seznámil na kurzech Vinyasa Jógy v roce 2019. Koncem ledna 2020 mne začalo bolet v levém rameni tak, že jsem v noci nemohl spát. Hledal jsem někoho, kdo mi od té bolesti pomůže. Mazal rameno různými mastmi, přikládal hřejivé, pak chladivé náplasti, ale bolest nepřestávala. Nikdo z mých tehdejších masérů a fyzioterapeutů mi nedokázal uspokojivě pomoci.

Jelikož jsem tvrdohlavý chlap , i přes bolest jsem navštěvoval nadále kursy Jógy. (pravidelně 2x týdně a to do dnes), pravidelně cvičil 2x denně 5 Tibeťanů, dělal kliky, chodil po horách , hrál squash atd., s domněnkou, že se to snad časem zlepší a ustane. Neustalo.

24. února 2020 po kurzu Jógy, jsem můj problém s bolestí v rameni probíral s Michaelou, jelikož jsem se dozvěděl, že dělá také nějaké masáže a prý je dobrá. Řekla ,,pane Beiere, jestli chcete tak, tak přijďte zítra ke mně, podívám se co se dá dělat“

Ve stanovený čas jsem se dostavil na místo s očekáváním co se bude dít, s představou, že si lehnu na břicho a ona mi bude aplikovat masáž ramene a svalů kolem. Mýlil jsem se.

Lehl jsem na záda a celá „operace“ začala na chodidlech, kde mi jemným tlakem zkontrolovala reflexní body a pak postupovala po jednotlivých svalových partiích až k oblasti ramene.

Dodnes nevím jak to dokázala, ale cítil jsem jak bolest pomalu odchází. Měl jsem přetížený trapézový sval a již po první návštěvě jsem pociťoval úlevu. Doporučila mi ať minimálně týden vypnu a tělo nenamáhám a stanovila termín na další úterý. V té době již bolest ustávala a musím říct, že můj problém s bolestí ramene byl do 14 dní pryč. Od té doby k Michaele pravidelně 1x za měsíc chodím na preventivní masáže.

Po tu dobu co k ní chodím jsem ještě několikrát přišel s různými bolestmi (pravé rameno, spodní záda, kolena) a vždy mne dokázala dát opět do formy. V červnu 2021 jsem byl na pravidelné sportovní terapeutické masáži a jelikož mne nic nebolelo, tak mi Michaela navrhla, jestli nechci vyzkoušet „Kraniosakrální terapii“. V té době jsem neměl jsem vůbec ponětí o co jde, ale věřil jsem Michaele a souhlasil. Lehl jsem si na záda a Michaela mne uchopila za paty a dělo se něco pro mne do té doby nepoznaného. Nevím jak to popsat, ale normálně jsem cítil jak mi energie prochází přes paty celým mým tělem až jsem cítil brnění v těch patách. Od té doby , pokud nepřijdu s nějakým svalovým a bolestivým problémem, tak mi Michaela provádí „Kraniosakrální terapii“. Samozřejmě dnes už malé povědomí o tom co to je mám a musím říci, že opravdu tato terapie podporuje organismus k návratu do rovnováhy, vyrovnaní energií v těle. Cítím se skvěle a pohyb mi nepřináší bolest, jak některým mým stejně starým kamarádům.

Omlouvám se, že tento článek je celkem dlouhý a nepřehledný, ale chtěl jsem Vám aspoň krátce popsat mou pozitivní zkušenost s Michaelou a její prací.

 

Ještě musím dodat, že je to člověk s čistou duší, profesionál v tom co dělá a umí člověku poradit.

 

Michaelo, děkuji za vše

Erich Beier


 

Tož u mě dobrý! Masáž mi vždy uleví od mých bolestí.  Lukáš H.


„Na kraniosakrální terapie k Míši chodím pravidelně každý měsíc již dlouhou dobu, protože mi neuvěřitelně pomáhá. Vždy se na ni moc těším, neboť je to pro mě balzám na tělo i duši. Položím se na lůžku ve velmi příjemném prostředí a vše ostatní nechám na profesionální terapeutce Míši, neboť je úžasný, klidný člověk, který se umí napojit na potřeby mojí duše i těla. Každá kranioterapie je pro mě jiná, stejně jako okolnosti, za kterých k Míši přicházím. Někdy po terapii cítím únavu, ale již vím, že to  časem odezní a je mi vždy mnohem lépe. Mohu vřele jen doporučit“.

Pavla H.


 

Měla jsem možnost si to na doporučení vyzkoušet úžasné účinné jsem dvakrát po operaci plotýnek i někdy hodně psychicky vyčerpána a díky Michalce a její terapii která funguje nepotřebuji brát léky od bolesti touto cestou by ji Chtěla moc poděkovat a jestli máte potíže vyzkoušejte
Vlasta Fojtíková