Telefonní číslo

+420774406300

email

m.cibulkova@seznam.cz

Otevírací doba

pouze po předchozí telefonické objednávce

Návštěva u Vás mi změnila život. Ani si nepamatuji kdy naposled jsem cítila vnitřní klid po tak dlouhou dobu. Stále mi to přijde jako velmi zvláštní pocit, který se snažím přirozeně uchovat.
Má vnitřní změna jde vidět i na mé rodině. Partner si všiml hned a syn zareagoval také velmi brzy. I když jsme měli před návštěvou u Vás krásný vztah tak teď je mnohem hezčí.
Děkuji za vše co jste pro mne ten den udělala!
Žaneta S.

Jmenuji se Erich Beier letos mi bude 56 let.

V průběhu mého života jsem absolvoval celou řadu různých druhů relaxačních, sportovních, thajských masáží atd.

S Michaelou jsem se seznámil na kurzech Vinyasa Jógy v roce 2019. Koncem ledna 2020 mne začalo bolet v levém rameni tak, že jsem v noci nemohl spát. Hledal jsem někoho, kdo mi od té bolesti pomůže. Mazal rameno různými mastmi, přikládal hřejivé, pak chladivé náplasti, ale bolest nepřestávala. Nikdo z mých tehdejších masérů a fyzioterapeutů mi nedokázal uspokojivě pomoci.

Jelikož jsem tvrdohlavý chlap , i přes bolest jsem navštěvoval nadále kursy Jógy. (pravidelně 2x týdně a to do dnes), pravidelně cvičil 2x denně 5 Tibeťanů, dělal kliky, chodil po horách , hrál squash atd., s domněnkou, že se to snad časem zlepší a ustane. Neustalo.

24. února 2020 po kurzu Jógy, jsem můj problém s bolestí v rameni probíral s Michaelou, jelikož jsem se dozvěděl, že dělá také nějaké masáže a prý je dobrá. Řekla ,,pane Beiere, jestli chcete tak, tak přijďte zítra ke mně, podívám se co se dá dělat“

Ve stanovený čas jsem se dostavil na místo s očekáváním co se bude dít, s představou, že si lehnu na břicho a ona mi bude aplikovat masáž ramene a svalů kolem. Mýlil jsem se.

Lehl jsem na záda a celá „operace“ začala na chodidlech, kde mi jemným tlakem zkontrolovala reflexní body a pak postupovala po jednotlivých svalových partiích až k oblasti ramene.

Dodnes nevím jak to dokázala, ale cítil jsem jak bolest pomalu odchází. Měl jsem přetížený trapézový sval a již po první návštěvě jsem pociťoval úlevu. Doporučila mi ať minimálně týden vypnu a tělo nenamáhám a stanovila termín na další úterý. V té době již bolest ustávala a musím říct, že můj problém s bolestí ramene byl do 14 dní pryč. Od té doby k Michaele pravidelně 1x za měsíc chodím na preventivní masáže.

Po tu dobu co k ní chodím jsem ještě několikrát přišel s různými bolestmi (pravé rameno, spodní záda, kolena) a vždy mne dokázala dát opět do formy. V červnu 2021 jsem byl na pravidelné sportovní terapeutické masáži a jelikož mne nic nebolelo, tak mi Michaela navrhla, jestli nechci vyzkoušet „Kraniosakrální terapii“. V té době jsem neměl jsem vůbec ponětí o co jde, ale věřil jsem Michaele a souhlasil. Lehl jsem si na záda a Michaela mne uchopila za paty a dělo se něco pro mne do té doby nepoznaného. Nevím jak to popsat, ale normálně jsem cítil jak mi energie prochází přes paty celým mým tělem až jsem cítil brnění v těch patách. Od té doby , pokud nepřijdu s nějakým svalovým a bolestivým problémem, tak mi Michaela provádí „Kraniosakrální terapii“. Samozřejmě dnes už malé povědomí o tom co to je mám a musím říci, že opravdu tato terapie podporuje organismus k návratu do rovnováhy, vyrovnaní energií v těle. Cítím se skvěle a pohyb mi nepřináší bolest, jak některým mým stejně starým kamarádům.

Omlouvám se, že tento článek je celkem dlouhý a nepřehledný, ale chtěl jsem Vám aspoň krátce popsat mou pozitivní zkušenost s Michaelou a její prací.

 

Ještě musím dodat, že je to člověk s čistou duší, profesionál v tom co dělá a umí člověku poradit.

 

Michaelo, děkuji za vše

Erich Beier


 

Tož u mě dobrý! Masáž mi vždy uleví od mých bolestí.  Lukáš H.


„Na kraniosakrální terapie k Míši chodím pravidelně každý měsíc již dlouhou dobu, protože mi neuvěřitelně pomáhá. Vždy se na ni moc těším, neboť je to pro mě balzám na tělo i duši. Položím se na lůžku ve velmi příjemném prostředí a vše ostatní nechám na profesionální terapeutce Míši, neboť je úžasný, klidný člověk, který se umí napojit na potřeby mojí duše i těla. Každá kranioterapie je pro mě jiná, stejně jako okolnosti, za kterých k Míši přicházím. Někdy po terapii cítím únavu, ale již vím, že to  časem odezní a je mi vždy mnohem lépe. Mohu vřele jen doporučit“.

Pavla H.


 

Měla jsem možnost si to na doporučení vyzkoušet úžasné účinné jsem dvakrát po operaci plotýnek i někdy hodně psychicky vyčerpána a díky Michalce a její terapii která funguje nepotřebuji brát léky od bolesti touto cestou by ji Chtěla moc poděkovat a jestli máte potíže vyzkoušejte
Vlasta Fojtíková